Emekevler Mahallesi Ada Sokak No:8 Kartepe/KOCAELİ
E-Posta: [email protected]
Sabah 8:00 / 20:00 Arasında Hizmet Vermekteyiz
Takip Edin:
Bakım & Onarım
Her Konuda Bakım Bakım & Onarım ihtiyacınız mı var?

Bir sıhhi tesisat sorunu çok az uyarıyla veya hiç uyarı yapılmadan gerçekleşebilir. İster mesai saatleri içinde, ister gece yarısı veya hafta sonu meydana gelsin, maliyetli bir felaketten kaçınmak için acil onarımlar gereklidir. Deneyimli ve profesyonel tesisatçılardan oluşan ekibimiz, gece gündüz her zaman işletmenize acil servis sağlamak için hazırdır.

Sıcak Su Sisteminin Değiştirilmesi

Soğuk duşu kimse sevmez! Sıcak su sisteminiz aniden durduğunda, çoğu insanın sıcak su sisteminin mümkün olan en kısa sürede onarılmasını veya değiştirilmesini istemesi şaşırtıcı değildir! Sıcak su sorununuzu çözmek için 7/24 hizmetimiz hazır. Evinizde sıcak suyun bittiğini, sıcak suyunuz olmadığını veya sıcak su sisteminizin tabanında su birikintileri olduğunu fark ederseniz, sıcak su servisinizi tamir ettirmeniz veya değiştirmeniz gerekebilir.

Gider Açma

15 yılı aşkın bilgi birikimimizle, giderlerinizi açmanın ne gerektiğini anlıyoruz ve yardım etmek için buradayız. Tüm mülkünüzü etkileyen büyük kanalizasyon tıkanıklıklarından veya mutfak lavabonuzu etkileyen bir tıkanıklığa kadar, mülkünüzün zarar görmesini sınırlayarak hızlı ve verimli bir malikanede giderlerinizi bulmak ve tıkanıklığı gidermek için teşhis ekipmanına sahibiz. İster 1 tuvaletli bir konut, ister 100 tuvaletli bir perakende alışveriş merkezi olun, giderlerinizi açmak için gereken uzmanlığa ve ekipmana sahibiz.

Tuvalet Tıkanıklığını Giderme

Tuvaletiniz tıkalıysa ancak giderlerinizin geri kalanı düzgün çalışıyor gibi görünüyorsa, giderinizde bir tıkanıklık olabilir. Bu, tuvalet kağıdının engelin arkasında birikmesine ve tuvaletin tıkanmasına neden olur.

Engelin yerini tespit etmek için gerekli donanıma sahibiz, nedeni belirleyecek ve zaman ve paradan tasarruf sağlayacak en iyi eylem nedenini belirlememize yardımcı olacak küçük CCTV kameralarımız ve konumlayıcılarımız mevcuttur. Tıkanıklığı gidermek için genellikle klozetin basit bir şekilde daldırılması yeterlidir, ancak daha inatçı tıkanıklıklar için klozetinizi çıkarmamız veya giderinize basınçlı su püskürtmemiz gerekebilir.

Sızdıran Musluk Onarımları

Musluklarınızı kapatmakta zorlanıyorsanız ve evinizdeki veya iş yerinizdeki bazı musluk gereçlerini tamir etmeniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, bizi arayın. Standart jumper valf pulları, seramik diskler, mikser muslukları, çeyrek ve yarım turlu musluklar, zamanlı akış muslukları ve sensör muslukları dahil olmak üzere her türlü musluk takımı bakım ve onarımında deneyimliyiz. Musluğun türü veya durumu ne olursa olsun yardımcı olabiliriz.

Patlama ve Sızdıran Borular

Damlayan musluklarınız, sızdıran tuvaletiniz, sızdıran borularınız, patlamış borularınız, tıkalı tuvaletleriniz, damlayan duşunuz, damlayan evyeniz veya sızdıran sıcak su borunuz olsun, patlayan ve sızdıran tüm boru ihtiyaçlarınız için güvenilir, eksiksiz bir bakım hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel, deneyimli tesisat şirketimizden bir sonraki ticari tesisat projeniz için teklif isteyin!
Birlikte çalışıyoruz
Çalıştığımız Markalar