Emekevler Mahallesi Ada Sokak No:8 Kartepe/KOCAELİ
E-Posta: [email protected]
Sabah 8:00 / 20:00 Arasında Hizmet Vermekteyiz
Takip Edin:
Ev Tesisatı
Evimiz için Bir Tesisatçıya mı ihtiyacınız var?

Evinizi yeniden şekillendirmeyi veya sıhhi tesisat sisteminizi yükseltmeyi mi planlıyorsunuz? Tamir ve tadilat dahil olmak üzere her türlü konut sıhhi tesisat hizmetlerini ele alıyoruz. İster projenin tamamında ister sadece belirli yönlerinde yardıma ihtiyacınız olsun, deneyimli tesisatçılardan oluşan ekibimiz size yardımcı olabilir. En büyük önceliğimiz, size stressiz bir ortamda kaliteli tesisat işi sunmaktır, böylece evinizdeki dağınıklık veya bozulma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Tüm bu konut sıhhi tesisat ihtiyaçları için bize güvenebilirsiniz:

Döşeme Sızıntıları: Evinizin temelinin altında bir sızıntı meydana geldiğinde, aşırı nemden (bakteri ve zehirli küf için bir üreme alanıdır) kapsamlı yapısal hasara kadar değişen sorunlarla karşılaşırsınız. Sorunun daha da kötüye gitmemesi ve daha da maliyetli hale gelmemesi için döşeme sızıntılarına en kısa sürede müdahale edilmelidir.
Bakır Yenileme: Evinizde tekrarlayan sızıntılar, paslı su veya su basıncıyla ilgili sürekli sorunlar olduğunu fark ederseniz, büyük ihtimalle bakır yenileme zamanı gelmiştir. Borular eskidikçe paslanır ve hasar görür. Tespit edilmediğinde veya değiştirilmediğinde, sürekli sızıntı evinizi tamamen mahvedebilir.
Kombi Tamiri ve Kurulumu: Su ısıtıcıları nadiren tamamen arızalanır, ancak meydana geldiklerinde bunu anlarsınız. Bulaşıkları ılık su olmadan yıkamak veya soğuk suyla duş almak gibisi yoktur. Şofbeninizle ilgili sorun yaşıyorsanız, bizimle iletişime geçin, sorunu çözmek için evinize bir teknisyen gönderelim.
Gider Temizliği: Tıkanmaları önlemenin en iyi yolu rutin bakım yaptırmaktır ki bu da gider temizliği demektir. Borular neredeyse her şeyden tıkanabilir. Zamanla, borular ve giderler de paslanabilir ve daha az etkili hale gelebilir. Drenaj temizliği önleyici bir önlem olarak ve ayrıca büyük bir tıkanıklık meydana geldikten sonra kullanılabilir. Bu işlem, herhangi bir tıkanıklığın giderilmesine yardımcı olacaktır, böylece gelecekte tıkanma olasılığı daha düşüktür.
Konut Tadilat Projeniz için Tesisat
Evinizi yeniden tasarlamaya veya bir eklentiye yatırım yapmaya karar verdiğinizde, projenin bir profesyonel tarafından ele alınması gereken birçok yönü vardır. Kendi başınıza deneyebileceğiniz işin bazı adımları olsa da, kurulumları koda göre nasıl gerçekleştireceğini bilen deneyimli servis profesyonellerinin ellerine bırakmak daha iyidir.
Tadilatınızın sıhhi tesisat ihtiyaçları için aile şirketimize güvendiğinizde, bitmiş üründen memnun kalmanızı sağlamak için ekstra yol kat edeceğimize güvenebilirsiniz. Siz memnun değilseniz biz memnun değiliz!
Profesyonel, deneyimli tesisat şirketimizden bir sonraki ticari tesisat projeniz için teklif isteyin!
Birlikte çalışıyoruz
Çalıştığımız Markalar