Emekevler Mahallesi Ada Sokak No:8 Kartepe/KOCAELİ
E-Posta: [email protected]
Sabah 8:00 / 20:00 Arasında Hizmet Vermekteyiz
Takip Edin:
İş Yeri Tesisatı
İş Yeriniz için Bir Tesisatçıya mı ihtiyacınız var?

İster bir İşyetri yöneticisi, ister bir emlak müteahhidi veya bir ticari bina sahibi olun, muhtemelen mülkünüzün operasyonları için sıhhi tesisat sisteminin ne kadar önemli olduğunun farkındasınızdır. Bir şey düzgün çalışmayı bıraktığında, dahil olan herkes için zorluk ve stres yaratabilir. Bu ideal bir durum değildir, ancak meydana gelirse, size etkili ve verimli bir şekilde rehberlik edebiliriz.

Çalıştığımız Sektörler:

Otellerden okullara kadar her boyutta ve türde ticari lokasyona hizmet veriyoruz. İhtiyacınız olan her yerde en kaliteli hizmeti sunmak için gerekli donanıma ve eğitime sahibiz.

Sıhhi Tesisat İçin Kapsamlı Deneyim

Müşteriler, kaliteli işçiliğimiz, profesyonelliğimiz ve herkesi güvende tutmak için gerekli tüm tesisat kurallarını bilmeye ve karşılamaya olan bağlılığımız için bizi seviyor. İlaveler ve yenilemeler, yeni inşaat kurulumları ve yeni çok aileli kurulumlar dahil olmak üzere her türlü yeni ticari tesisat projesini üstleniyoruz. Yeni bir inşaat için, aşağıdaki gibi sıhhi tesisat hizmetlerini ele alıyoruz:

Boru tesisatı ve sıhhi tesisat: Güvenli bir şekilde kurulduğundan emin olmak için tüm gaz, su ve drenajla ilgileniyoruz.
Kanalizasyon ve su hatları: Yedeklemeleri önlemek için su ve kanalizasyon hattı kurulum sürecini biz üstleniyoruz.
Armatürler: Her banyo ve mutfakta musluk, tuvalet ve duş başlıkları bulunmalıdır.
Kapatma vanaları: Tüm duşlarda, lavabolarda ve tuvaletlerde bir kapatma vanası bulunmalıdır.
Profesyonel, deneyimli tesisat şirketimizden bir sonraki ticari tesisat projeniz için teklif isteyin!
Birlikte çalışıyoruz
Çalıştığımız Markalar