Emekevler Mahallesi Ada Sokak No:8 Kartepe/KOCAELİ
E-Posta: [email protected]
Sabah 8:00 / 20:00 Arasında Hizmet Vermekteyiz
Takip Edin:
S.S.S
Sıkça Sorulan Sorular
Sorularınız var? Cevaplarımız var
Tesisat sorunları son derece sinir bozucu olabilir, özellikle de tuvalet, lavabo, duş veya yukarıdakilerin hepsini kullanamayacağınız anlamına geldiğinde! Tesisat sorularınız mı var?
Sıhhi Tesisat Nedir?
Sıhhi tesisat , çok çeşitli amaçlar için kullanılan sıvı taşıyan sistemlerdir. Sıhhi tesisat sistemleri sıvıları taşımak için borular , vanalar ve musluklar kullanır. Bina için kullanılan sıhhi tesisat ise , temiz suyun bina içerisine alınması kirli suyun ise bina dışına atılmasını sağlayan sistemlerdir.
Yaptırdığım İşlem Ne Kadar Garantili?
Yaptığımız işleme ve değiştirdiğimiz parçaya göre garanti süremiz değişecektir. Bunu servise gelen servis elemanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Ancak tüm işlemlerimizin garantili olduğunu unutmayın.
Size Nasıl Ulaşabiliriz?
Sayfamızda bulunan iletişim bölümününden adresimize , telefon numaramıza ,bize bir mail gönderebileceğiniz alana , Whatsapp Destek hattımıza ulaşablirsiniz.
Su Kaçağı Tamiratını Nasıl Yapıyorsunuz?
Öncelikle kırıp dökme işlemi olmadan son teknoloji cihazlarımız ile su kaçağını buluyoruz.Sonrasında duruma göre size en iyi çözümü sunuyoruz.
Kamera ile Hasar Tespiti Yapıyor musunuz?
Firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekipmanlar ile kameralı hasar tespiti ve kırma işlemi olmadan onarımı yapmaktayız